Про Нас

Українська Мічиганська Федеральна Кредитна спілка «Самопоміч» більше схожа на сім’ю, ніж на звичку кредитну спілку

Хто ми є?

Українська Мічиганська Федеральна Кредитна Спілка «Самопоміч» служить своїй спільноті з 1952 року і ніколи не переставала ставити своїх членів на перше місце. Протягом усієї нашої діяльності ми були відданими ідеї надавати чудові фінансові послуги для наших членів, при цьому ніколи не жертвуючи справжньою турботою та взаємодією. У додачу до чудових відсоткових ставок, пропозицій і послуг, Кредитна спілка не забувала брати участь у житті спільноти. Ми зробили свій внесок у розвиток української спільноти та продовжуємо підтримувати багато українських організації в тому числі і благодійних. Ми завжди працюємо над вдосконаленням. Наша велика мета це зосередження на технологічному вдосконаленні та задоволенні потреб членів кредитної спілки.

Наша мета

Наша мета це невпинне прагнення до позитивної фінансової зміни для наших членів та громади.

Що ми пропонуємо?

Кредитна спілка «Самопоміч» пропонує кредитні та дебетні картки, кредити на нерухомість та автомобілі, чекові та ощадні рахунки, банківські послуги по всій країні, особисті кредити, онлайн банкінг, рефінансування, фінансові консультації і багато іншого!

Ми також проводимо навчальні та важливі заходи такі як семінари для майбутніх покупців житла. Такі заходи допомагають нашим членам зорієнтуватися у їхніх важливих фінансових рішеннях.

Події Кредитної спілки

Інформаційний Вісник

Слідкуйте за новими захоплюючими новинками кредитної спілки, підписавшись на нашу розсилку!

Підписатися на розсилку

Go to main navigation