Кредит на авто

Кредитна спілка «Самопоміч» пропонує низькі відсоткові ставки на нові та вживані автомобілі. Оформлення рефінансування у Кредитній спілці вашого теперішнього авто з іншої фінансової організації надає вам ще одну можливість заощадити Ваші кошти або зменшити ваші щомісячні платежі. У Кредитній спілці ми фінансуємо автомобілі 2016 року або новіші. Будь ласка, зв’яжіться з нами щоб дізнатися більше інформації.

Відремонтовані/Відновлені Автомобілі

Кредитна спілка «Самопоміч» пропонує кредити на нові та вживані автомобілі, які були відремонтовані і мають сертифіковані документи. Кредити надаються під відсоткову ставку, яка на 2% вища за поточну ставку на авто. Максимальний термін кредиту – 48 місяців на виплату. Кредитна спілка фінансуватиме до 75% вартості позики на ці транспорті засоби. Погодження кредиту базується на власному розсуді кредитної спілки для відновлених/відремонтованих автомобілів.

Заявки на кредит повинні бути передані через факс, електронну пошту чи особисто. Будь ласка, зверніться до нашого кредитного спеціаліста для будь-якої додаткової інформації, яка необхідна для погодження кредиту.

Зателефонуйте до нашого відділу позичок щоб отримати більше інформації, або відвідайте будь-яке з наших двох відділень щоб подати заявку на позичку сьогодні!

Подати Заявку Відсоткові ставки

Спеціальна Пропозиція 

Auto Loan special 24 UKRХочете стати власником нового авто? Тепер це стало ще доступніше! Ми пропонуємо вам унікальну можливість отримати кредит на  автомобіль за неймовірно низькою ставкою - лише 4.99% річних!

Термін до 72 місяців; орієнтовний щомісячний платіж  $161,03 за $10,000 за відсотковою ставкою 4.99% річних. Схвалення позики залежить від кредитної історії кожної особи та факторів андерайтингу. Для отримання спеціальної позики необхідно налаштувати автоматичний переказ із вашого рахунку USMFCU. Усі кредитні програми кредитної спілки, ставки, положення та умови можуть бути змінені в будь-який час без попередження.

Подати заявку

 

Зменшіть свої щомісячні платежі!

Auto special

Аплікація доступна онлайн!

Бажаєте зменшити свої щомісячні платежі чи заощадити? Запитайте нас про рефінансування!

Рефінансування авто може стати вигідним рішенням для заощадження грошей.

РЕФІНАНСУВАТИ Зв'яжіться з нами

 

 

Кредит на авто
Effective Date: Thursday, June 13th, 2024
НазваАвансAPRТермін
Нове Авто   від 4.99% до 72 місяців
Вживане Авто (2023-2021)   від 5.49% до 72 місяців
Вживане Авто (2020-2016)   від 5.99% до 60 місяців
Комерційна Вантажівка - Нова 10.00% від 8.00% до 72 місяців
Комерційна Вантажівка - Вживана 10.00% від 9.00% до 72 місяців

*APR= Annual Percentage Rate (Річна Відсоткова Ставка)

Спеціальна пропозиція на всі споживчі кредити - отримайте знижку на 0.26 процентів при автоматичній оплаті кредиту з вашого рахунку в кредитiвцi.

Loans

Go to main navigation