Кредит на авто

Кредитна спілка «Самопоміч» пропонує низькі відсоткові ставки на нові та вживані автомобілі. Оформлення рефінансування у Кредитній спілці вашого теперішнього авто з іншої фінансової організації надає вам ще одну можливість заощадити Ваші кошти або зменшити ваші щомісячні платежі. У Кредитній спілці ми фінансуємо автомобілі 2015 року або новіші. Будь ласка, зв’яжіться з нами щоб дізнатися більше інформації.

Відремонтовані/Відновлені Автомобілі

Кредитна спілка «Самопоміч» пропонує кредити на нові та вживані автомобілі, які були відремонтовані і мають сертифіковані документи. Кредити надаються під відсоткову ставку, яка на 2% вища за поточну ставку на авто. Максимальний термін кредиту – 48 місяців на виплату. Кредитна спілка фінансуватиме до 75% вартості позики на ці транспорті засоби. Погодження кредиту базується на власному розсуді кредитної спілки для відновлених/відремонтованих автомобілів.

Заявки на кредит повинні бути передані через факс, електронну пошту чи особисто. Будь ласка, зверніться до нашого кредитного спеціаліста для будь-якої додаткової інформації, яка необхідна для погодження кредиту.

Зателефонуйте до нашого відділу позичок щоб отримати більше інформації, або відвідайте будь-яке з наших двох відділень щоб подати заявку на позичку сьогодні!

Подати Заявку Відсоткові ставки

Закохайтеся у свій новий автомобіль!

Auto special

Аплікація доступна онлайн!

Спеціальні пропозиції на нові/вживані автомобілі. Відсоткова ставка від 4,74 % до 72 місяців.

Бажаєте зменшити свої щомісячні платежі чи заощадити? Запитайте нас про рефінансування!

Дізнатись більше Зв'яжіться з нами

 

 

Кредит на авто
Effective Date: Tuesday, June 6th, 2023
НазваАвансAPRТермін
Нове Авто   від 5.00% до 72 місяців
Вживане Авто (2022-2020)   від 5.50% до 72 місяців
Вживане Авто (2019-2015)   від 6.00% до 60 місяців
Комерційна Вантажівка - Нова 10.00% від 7.00% до 72 місяців
Комерційна Вантажівка - Вживана 10.00% від 8.00% до 72 місяців

*APR= Annual Percentage Rate

АКЦІЯ на всі споживчі кредити - отримайте знижку на 0.26 процентів при автоматичні оплаті кредиту з вашого рахунку в кредитiвцi.

Loans

Go to main navigation