Стипендія для коледжу!

Чи вам або комусь із ваших знайомих потрібні гроші для навчання в коледжі?

Дозвольте нам здійснити вашу мрію! Якщо ви ще не є членом кредитівки, зараз чудовий час приєднатися.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ  ДРУКУВАТИ ЗАЯВКУ

Пропозиція дійсна до: 1 Березеня 2024 року

Навчальний семестр: Зима/Весна 2024

Фінансова Винагорода: 

(3) НАГОРОДИ= $1,000 кожному

Вимоги:

  1. НЕОБХІДНО: Подати заявку до 1 Березеня 2024 року
  2. НЕОБХІДНО: Відповісти на (3) питання в відео/Есе форматі (Див. Відео)
  3. НЕОБХІДНО: Необхідно показати підтвердження зарахування, надіславши неофіційну розшифровку, розклад навчальних занять або копію платежу за 2024 зимовий семестер.(Див. Заявка на отримання стипендії)
 

ДЛЯ КВАЛІФІКАЦІЇ:

people logo

Вам потрібно бути членом Української Мічиганської Федеральної Кредитної Кооперативи "Самопоміч".

checking logo

Вам потрібно мати свій власний Чековий рахунок (нещодавно відкритий або поточний).

michigan logo

Вам потрібно навчатися у коледжі або університеті у 2024 навчальному році (Зима/Весна 2024) 

Заявник повинен надати один з документів: підтвердження зарахування, надіславши: розклад занять або неофіційний документ з оцінками або копію платежу за 2024 зимовий/весняний семестер. 

Якщо кваліфікація виконана, заявник повинен подати всі необхідні документи із завявою (див. Вимоги). Неповні заявки не приймаються.     

Відео/Есе

Усі заявки повинні включати есе або відеозапис (5-10 хвилин, бонусні бали за візуальні ефекти та креативність). Ви повинні відповісти на три (3) обов'язкові запитання. Якщо вам зручніше говорити українською, ви можете говорити українською. Ми не можемо дочекатися, щоб побачити, що ви придумаєте! Отримайте особисті та творчі :)

Вимоги

  1. Обов'язково: Що вас приваблює у фінансовій установі?
  2. Обов'язково: Як кредитна спілка може краще взаємодіяти з молодим поколінням? 
  3. Обов'язково:  Чи є фінансовий інструмент, який вам подобається? Чому?

 

ЗАЯВКА НА ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЇ

Будь ласка, переконайтеся, що ви заповнили всю заявку та прикріпили усю необхідну інформацію.  Додатки, які ви не прикріпили до заявки, ви можете надіслати електронною поштою на адресу:

aboyko@usmfcu.org

або відправити на адресу нашої кредитної спілки:

Ukrainian Selfreliance MI FCU Attn: Scholarships, 26791 Ryan Rd, Warren, MI 48091. 

Заявки, які не відповідають вище наведеним вимогам, розглядатися не будуть.

Заявник повинен показати підтвердження зарахування, надавши неофіційну розшифровку, розклад зарахованих класів або копію платежу за зимовий семестр 2023.

Всі вимоги повинні бути виконані до 1 Березеня 2024 року!

 

Read "5 Financial Tips for College Students"       Apply for a Student Loan

 

Запитання

Я подавала(-в) заявку на стипендію минулого року, але не виграла(-в). Чи можу я знову подавати заявку?

Так, всі заявники з минулого року можуть знову подавати заявку, за винятком переможців.

 

Чи потрібно мені бути на денній формі навчання, щоб мати право на отримання стипендії?

Ні,студенти заочної форми навчання також мають право на отримання стипендії. Вам потрібно мати щонайменше 6 кредитних годин. Ми розуміємо, що у вісх різна ситуація і не кожен має можливість навчатися на денній формі.

 

На даний момент, я не можу надати підтвердження зарахування на зимовий семестер, що мені робити в даному випадку?

Ми розуміємо, що кожен навчальний заклад має власний час, коли студенти можуть реєструватися на заняття. Тому, фінальною датою подачі заявок, ми зробили 15 грудня 2023 року. Ви все ще можете заповнити заявку, надіслати відео, неофіційну розшифровку та підтверджуючі документи, які свідчать про те, що ви плануєте навчатися у коледжі чи університеті під час зимового семестру. Після цього ви можете надіслати список зарахованих класів до 1 Березеня 2024 року.

 

На даний момент, я не навчаюся і в мене нема можливості прийти в кредитну спілку, щоб відкрити рахунок. Що мені потрібно робити в даному випадку? 

Ми відкриваємо рахунки онлайн. Щоб обговорити процес відкриття рахунку онлайн, телефонуйте будь ласка Уляні: (586) 756 - 3300 ext. 237 

 

Якщо у вас залишились запитання, будь ласка зверніться до Анни: aboyko@usmfcu.org. 

Положення

Заявник має відповідати вимогам членства. Заявник має бути зареєстрованим та навчатися в коледжі чи університеті під час зимового семестру 2023 року. Університети та коледжі, за межами штату Мічиган дозволені, якщо студент навчається онлайн. Якщо кількість заявників, які відповідають вимогам недостатня, то кредитна спілка залишає за собою право не пропонувати всі винагороди. 

Важливо: Загалом, фінансову нагороду можуть отримати троє студентів. З переможцями ми зв'яжемось особисто та оголосимо їх на цій сторінці та у соціальних мережах. Переможцям буде запропоновано надіслати нам фото, яке буде розміщено на нашому веб - сайті та соціальних мережах. Стипендію буде перераховано безпосередньо на рахунок кредитної спілки одержувача. Винагорода призначена для надання фінансової допомоги одержувачу, в його прагненні отримати ступінь бакалавра чи магістра. Гроші будуть використані на оплату навчання студента, книги чи інші витрати, пов'язані з навчанням. Одержувачі несуть відповідальність за сплату податків, які можуть бути стягнені з стипендії. Ми рекомендуємо вам звернутися до податкового консультанта або відвідати веб-сайт irs.gov для додаткової інформації. Ми рекомендуємо вам зберігати всі квитанції, в яких використовувалися кошти стипендії.

Переможці Стипендії 2023 року

scholarship winners 2023

Переможці Стипендії 2022 року

Оскільки ми отримали стільки чудових заявок, замість трьох переможців ми вирішили нагородити чотирьох переможців стипендією по $1,000 кожному.

Scholarship winners 2022

Переможці Стипендії 2021 року

Scholarship winners 2021

Переможці Стипендії 2020 року

Scholarship winners 2020

 

Go to main navigation